podpisy

Pro-Life Bez Cenzury: Podpisy przeciw aborcji

Podziel się z innymi!

Zbliża się finał zbiórki podpisów pod Inicjatywą Ustawodawczą „Aborcja to zabójstwo”. W ramach Adwentu warto włączyć się w zbieranie podpisów pod ustawą, która realnie zakończy bezkarność grup aborcyjnych i ocali dzieci. Zróbmy dzieciom prezent na Święta Bożego Narodzenia! To ostatni moment, by zebrać jeszcze podpisy! Na wypełnione karty czekamy do 20 grudnia. Potrzeba minimum 100 tys. podpisów, by można było złożyć projekt do Sejmu.

Aborcjoniści jawnie obchodzą prawo. Promują aborcję i namawiają do niej. Czują się bezkarni – dlatego trzeba ich powstrzymać przed zabijaniem dzieci. Zostało mało czasu! Włącz się w zbiórkę podpisów pod ustawą! „Aborcja to zabójstwo” to szansa na ogromne zmiany prawne w zakresie ochrony życia w Polsce – uszczelnienie przepisów, które realnie wpłyną na działalność aborcjonistów i życie dzieci.

Wejdź na stronę:  www.aborcjatozabojstwo.pl, pobierz i wydrukuj karty, zbierz podpisy, karty z podpisami odeślij do 20 grudnia (do tego dnia podpisy muszą się znaleźć w biurze Fundacji) na adres: Fundacja Życie i Rodzina, ul. Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa z dopiskiem: „Aborcja to zabójstwo”.

podpisy

OBEJRZYJ Pro-Life Bez Cenzury: Podpisy przeciw aborcji


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top