Ośrodek Monitorowania

Pro-Life Bez Cenzury: Przestępca z OMZRIK ściga za projekt obywatelski

Podziel się z innymi!

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego fundatorem jest przestępca Rafał Gaweł, skierował zawiadomienie do Prokuratury w sprawie obywatelskiego projektu ustawy „Stop LGBT”, złożonego do Sejmu w 2021 r, ta jednak odmówiła wszczęcia śledztwa. OMZRIK zaskarżył tę decyzję do Sądu, a ten w osobie sędzi Katarzyny Rutkowskiej – Giwojno uznał, że podczas prezentowania „Stop LGBT” mogło dojść do propagowania faszyzmu i nakazał prowadzenie dochodzenia w tej sprawie. Krzysztof Kasprzak został wezwany do przesłuchania na Policji.

Orwell by tego nie wymyślił! Wprowadzenie do Sejmu ustawy w trybie inicjatywy obywatelskiej, która jest narzędziem demokracji bezpośredniej, sędzia uznała za możliwe propagowanie faszyzmu… Choćby nękało nas homolobby, będziemy dalej bronić przed nim dzieci.

OBEJRZYJ Pro-Life Bez Cenzury: Przestępca z OMZRIK ściga za projekt obywatelski


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top