profanacja

Profanacja pod sądem w Warszawie. Proces Justyny W.

Podziel się z innymi!

6 lutego 2023 r. odbyła się piąta rozprawa w procesie aborcjonistki Aborcyjnego Dream Teamu – Justyny W. Zeznawały kolejne osoby. Rozprawa zakończyła się bez ogłoszenia wyroku i została odroczona ze względu na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia prokurator.

Fundacja Życie i Rodzina była na miejscu, by pokazywać prawdę o zbrodni aborcji i modlić się za ofiary tego procederu. Pod sąd przybyły przedstawicielki ze Stowarzyszenia Polskie Babcie – starsze panie przyszły domagać się zabijania dzieci… Pojawili się także skompromitowani skandalami geje z Homokonado również pikietując za aborcją. Zwolennicy aborcji stojący przed budynkiem Sądu Okręgowego Warszawa-Praga uderzali w katolików profanując kościelne pieśni i skandując antyklerykalne hasła.

profanacja

profanacja

Do sprawy odniosło się również Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich Oddział Mazowsze, którego prezes prof. Bogdan Chazan, były aborter, zeznawał w tym dniu na sali sądowej. „Jako lekarze przypominamy, że aborcja nigdy nie jest terapeutyczna, jest działaniem śmiercionośnym dla dziecka w prenatalnej fazie rozwoju a kobietę naraża na poważne powikłania zdrowotne, w tym krwotok, zakażenie, zaburzenia hormonalne i emocjonalne, bóle i zawroty głowy, uszkodzenie macicy a także zgon.”

Następna rozprawa odbędzie się 14 marca 2023 r.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top