Przeżyła aborcję. Ma bliznę na głowie w miejscu uderzenia przez aborcjonistę

Przeżyła aborcję. Ma bliznę na głowie w miejscu uderzenia przez aborcjonistę

Podziel się z innymi!

To cud, że Hope przeżyła aborcję. Jednak blizny na jej głowie i choroby nieustannie przypominają o tym, jak prawie straciła życie w łonie matki.

Przez aborcję stała się niepełnosprawna

Hope Hoffman nadal nosi bliznę na czole w miejscu, w którym aborcjonista uderzył ją narzędziem aborcyjnym. Jej matka próbowała dokonać aborcji będąc w 10. tygodniu ciąży, ale mordercza procedura nie powiodła się.

Zamach na życie Hope naznaczył ją fizyczną raną, którą będzie nosiła do końca życia. Oprócz blizn, próba zabicia jej przez abortera spowodowała porażenie mózgowe i niezdolność do chodzenia. Dziewczyna do poruszania się potrzebuje pomocy wózka inwalidzkiego, ma również problem z mówieniem.

Przeżyła aborcję. Ma bliznę na głowie w miejscu uderzenia przez aborcjonistę

Matka chciała ją zabić, Hope jej wybaczyła

Pomimo tego, co wycierpiała Hope nie jest zgorzkniała ani rozgoryczona, wręcz przeciwniem, pomimo wielu problemów zdrowotnych, jest pogodna, pełna radości oraz dobroci. Podzieliła się w internecie nagraniem, w którym opowiada swoją historię i mówi, że przebaczyła swojej biologicznej matce. Podkreśliła, że wierzy w plan Boga na jej życie.

Zobacz video z Hope:

W wyniku aborcji giną miliony dzieci

W tym przypadku dramatyczna historia zakończyła się pozytywnie, bo Hope Hoffman przeżyła i została adoptowana przez kochającą rodzinę. Jednak na świecie, każdego roku aż 56 milonów dzieci zostaje zabitych podczas procedury aborcji! To koszmarne, że tyle wspaniałych ludzi, takich jak Hope, straciło życie przez to, że ktoś uznał ich za problematycznych, niepotrzebnych, zbyt chorych i postanowił odebrać im prawo do życia.

Takich historii jest więcej

Hope Hoffman jest jedną z wielu znanych osób, które przeżyły aborcję. Podobne historie miała m.in. Melissa Ohden, Gianna Jessen i Claire Culwell. Historie osób, które przeżyły aborcję pokazują wartość ludzkiego życia oraz to jak bardzo niesprawiedliwa i okrutna jest aborcja, bo odbiera ludziom szansę na życie. Wciąż potrzeba intensyfikować działania w obronie bezbronnych, nienarodzonych dzieci i angażować się w skuteczne akcje pro-life.

Tekst: Faustyna Rewucka


Zobacz też:

Stajesz się uodporniony na śmierć i zabijanie – Abby Johnson o pracy w klinice aborcyjnej

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry