Radni Lublina skonfrontowani z prawdą

Podziel się z innymi!

Informowanie mieszkańców miasta, jak głosowali radni, to wg radnych „znieważanie funkcjonariusza publicznego”.

Byłoby śmiesznie, gdyby nie fakt, że mowa o życiu i śmierci niewinnych ludzi – dzieci produkowanych w probówkach metodą weterynaryjną, mrożonych, wylewanych do zlewu, abortowanych po wykryciu wad.

Szanowni Radni Klubu Żuka w Lublinie! Poparliście biznes śmierci! Zlekceważyliście swoich wyborców, zabijane dzieci, poszliście pod but klinik sztucznego rozrodu. Zrobiliście rzecz ohydną!

Do siebie miejcie pretensje, a nie do dobrych ludzi, którzy najpierw biegają za Wami z petycją, potem próbują przekonać na komisji i podczas rady miasta, a na koniec gdy uparcie pędzicie do sponsorowania klinik in vitro – wyciągają na światło dzienne, co wyprawiacie. Boli, że ludzie dowiadują się, jak okropną rzecz poparliście? Jawność życia publicznego wymaga takich działań. Chcecie ukryć swoje głosowania? Wszystkie czy tylko to jedno? Słusznie się wstydzicie. I przestańcie się skarżyć. I tak Was boli mniej niż to dziecko krojone na kawałki albo duszone przedwczesnym porodem, bo klinika źle wyprodukowała i jest wada. A przecież z wadą klient nie będzie chciał, nie po to płacił, płacił za zdrowego różowego bobasa.

Radni zapowiadają pozwy. Mam dla nich lepszą propozycję: złóżcie mandaty i zmieńcie pracę. Do reprezentowania swoich wyborców kompletnie się nie nadajecie.

Kaja Godek

PS:  Oto lista radnych, którzy poparli finansowanie biznesu in vitro w Lublinie (reprezentują Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka):

Piotr Choduń
Magdalena Kamińska
Stanislaw Kieroński
Zbigniew Targoński
Anna Ryfka
Monika Kwiatkowska
Dariusz Sadowski
Maja Zaborowska
Monika Orzechowska
Jaroslaw Pakuła
Elżbieta Dados
Bartosz Margul
Leszek Daniewski
Adam Osiński
Marcin Bubicz
Zbigniew Jurkowski
Grzegorz Lubaś

Wstrzymał się od głosu radny Marcin Nowak, a radna Jadwiga Mach nie wzięła w ogóle udziału w głosowaniu.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry