Raport: Propaganda LGBT na ulicach naszych miast

Prezentujemy Państwu przygotowany przez Fundację raport „Propaganda LGBT na ulicach naszych miast”. To nie tylko analiza, jak homopropaganda demoralizuje dzieci, niszczy rodzinę i szydzi z wiary, ale też świadectwo tego, że można z tą propagandą skutecznie walczyć.

Przede wszystkim raport pokazuje, że złożenie w Sejmie w 2021 roku obywatelskiego projektu „Stop LGBT” dało pozytywne skutki. Różnica w zachowaniu aktywistów LGBT przed i po złożeniu projektu jest bardzo widoczna. Oni naprawdę się boją tego, że obywatele mogą zakazać szerzenia tej zgubnej ideologii! Ekscesów było o wiele mniej, choć, jak pokazujemy w raporcie, nadal jest ich za dużo.

Nie możemy się więc dać zastraszyć – ideologię LGBT można zwalczać i robić to skutecznie. Trzeba aktywnie działać! A posłowie powinni jak najszybciej zająć się projektem, aby chronić Polaków przed szkodliwym wpływem homopropagandy.

Przeanalizowaliśmy tysiące zdjęć z homoparad w 2022 roku i wybraliśmy z nich najbardziej charakterystyczne, żeby pokazać, jak naprawdę wyglądają te marsze – na porządku dziennym jest promowanie dewiacji, demoralizacji dzieci, epatowanie nagością i wyuzdaniem. Uczestnicy dopuszczają się profanacji i bezczeszczenia świętości oraz symboli narodowych. Jawnie domagają się homoślubów i homoadopcji.

Aktywiści LGBT nie cofną się przed szantażem emocjonalnym – w tym roku posiłkowali się ruchem LGBT z Ukrainy, aby wzbudzić sympatię i życzliwość dla swoich postulatów. A co będzie za rok?

Nie można więc siedzieć z założonymi rękami i biernie czekać, aż przyjdą po nasze dzieci i zniszczą podstawy społeczeństwa. Podobnie jak dzieje się to w wielu krajach na świecie. Poznaj fakty na temat propagandy LGBT w Polsce. Pobierz raport, podaj dalej i działaj!

Na koniec: jeśli uważasz, że ten raport i to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Twoje wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230


Scroll to Top