Ratuj dzieci

Pomóż nam dotrzeć do Ukrainek i uratować dzieci przed aborcją. Wspieraj druk ulotek.

Pomóż nam dotrzeć do Ukrainek, które namawiane są do zabicia swoich dzieci

Od końca lutego 2022 r. każdego dnia przybywa do Polski tysiące imigrantów. Wśród nich są również kobiety w ciąży. Organizacje proaborcyjne potraktowały tę sytuację jako okazję, by zabić jeszcze więcej dzieci! Aborcjonistki docierają do Ukrainek z informacjami o tym, w jaki sposób dokonać aborcji poza granicami prawa na terenie Polski lub poza nią.

Jaki czas temu pisaliśmy o tym, że aborcjonistki z ADT żerują na ofiarach wojny i oferują pomoc w zabijaniu ukraińskich dzieci. Nie możemy pozostać bierni wobec tego procederu. Musimy ratować przed śmiercią dzieci zagrożone aborcją.

Wesprzyj druk ulotek informacyjnych

Przygotowaliśmy ulotkę informacyjną pt. „POLSKA CHRONI ŻYCIE” w dwóch językach – po polsku i po ukraińsku – aby kobiety przekraczające granicę RP wiedziały, jak się zachować w razie prób namawiania ich do aborcji.

Pobierz, wydrukuj i rozdaj Ukrainkom, które są wokół Ciebie:

Jeśli nie możesz sam zaangażować się w dystrybucję ulotek, wesprzyj ich druk, a my dotrzemy z nimi w miejsca, gdzie są Ukrainki.

dla Ukrainek

Treść ulotki:

Witamy w Polsce.


Wraz z przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Pani i Pani dzieci nie jesteście już zagrożeni przez wojnę. Ale to nie wszystko! Polska chroni także życie dziecka, które nosi Pani pod sercem. Lekarz, który dokonałby aborcji na Pani dziecku, podlega karze więzienia do lat 8. Karze podlegają także osoby, które namawiają lub pomagają w zabiciu Pani dziecka. Jeśli zabieg przebiegnie z komplikacjami i będzie Pani korzystać z pomocy lekarskiej, organy ścigania muszą wszcząć postępowanie wyjaśniające, jak doszło do próby aborcji.


Aborcja to zabójstwo i najgorsza zbrodnia. Jeśli ktoś proponuje Pani aborcję, namawia do niej (np. wykorzystując fakt, że jest Pani w trudnej sytuacji po wyjeździe ze swoich rodzinnych stron), organizuje środki, aby zabić Pani dziecko, proszę natychmiast zgłosić sprawę pod numer alarmowy telefonu 112 lub skontaktować się z najbliższym komisariatem Policji. Policja ma obowiązek chronić Panią i Pani dziecko – także wtedy, gdy jest Pani innego obywatelstwa niż polskie.

Chcę pomóc!

Przelew tradycyjny

Fundacja Życie i Rodzina
ul. Ogrodowa 28/30 lok. 104
00-896 Warszawa
tytułem: Darowizna na cele statutowe

…z Polski

48 1160 2202 0000 0005 1646 8098

…z zagranicy

PL 48 1160 2202 0000 0005 1646 8098
Kod SWIFT: BIGBPLPW


Płatności kartą kredytową:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Scroll to Top