Stop dewiacji w tęczowy piątek – akcja Fundacji Życie i Rodzina

Stoip dewiacji w tęczowy piątek

Stoip dewiacji w tęczowy piątek

W najbliższy piątek powiemy „Stop dewiacji!” na ulicach polskich miast. Fundacja Życie i Rodzina chce w ten sposób odpowiedzieć na tzw. „tęczowy piątek”, który promuje szkodliwą ideologię LGBT.

W tym roku przez polskie miasta przeszły 24 parady promujące ideologię homoseksualną. Przez promocję wynaturzonych zachowań, ekshibicjonizm, dokonuje się obrazy moralności publicznej. Teraz organizacje LGBT chcą wejść do polskich szkół w tzw. tęczowy piątek.

„Ideolodzy, który szerzą propagandę homoseksualną w szkołach, nie chcą mówić o niewygodnych faktach dotyczących LGBT. Poinformujemy zatem o tym, że geje molestują i gwałcą adoptowane dzieci, homoseksualizm łączy się z wyższym ryzykiem przestępczości, zapadalnością na choroby oraz krótszym życiem. Wyjdziemy z informacjami do przechodniów na ulicach” – mówi Kaja Godek, członek zarządu Fundacji.

Pikiety odbędą się w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Bielsku-Białej i Katowicach.

PODPISZ TEŻ PETYCJĘ O USTAWOWY ZAKAZ MARSZÓW LGBT >>>

Rozprzestrzenianie się homoideologii zagrażającej tradycyjnemu modelowi rodziny uderza w porządek kulturowy i społeczny. Szczególnie narażona jest młodzież, a rządzący nie reagują na to zagrożenie.

Akcja organizowana jest przez Fundację Życie i Rodzina (www.zycierodzina.pl), która ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife, w tym monitoruje prace nad ustawą #ZatrzymajAborcję oraz organizuje akcje #StopDewiacji.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

1 thought on “Stop dewiacji w tęczowy piątek – akcja Fundacji Życie i Rodzina”

  1. Pingback: Lublin nie chce być sześciokolorowy! – relacja z pikiet - Fundacja Życie i Rodzina

Comments are closed.

Przewiń do góry