Stop LGBT

Walczymy z homoseksualną propagandą

1 2 3 4 5 16 17 18 19

Stop LGBT

Od wielu lat Fundacja obserwuje także coraz większą ekspansję ideologii LGBT w Polsce. Przejawia się to zarówno w coraz bardziej wulgarnych i agresywnych paradach LGBT, które szczególnie upodobały sobie profanacje symboli religijnych. A także w promocji homoseksualnych wzorców w mediach oraz szkołach.

Przejawia się to w szczególnym rodzaju terroru – jeśli ktoś myśli inaczej niż środowiska spod znaku sześciokolorowej flagi – zostaje natychmiast oskarżany o mowę nienawiści, homofobię i wyzywany od faszystów. Coraz częściej lobby LGBT zastrasza myślących inaczej pozwami sądowymi.

Pod pretekstem nowoczesności i postępu próbuje się zburzyć społeczny ład i wprowadzić zasady dyskryminujące m.in. chrześcijan. Za hasłami mówiącymi o radości z życia i jego celebracji stoi w rzeczywistości atak na życie i podstawowe ludzkie wartości. Ideologia LGBT, czyli mówiąc wprost, homoseksualna propaganda staje się coraz bardziej natarczywa dla obywateli i zamierza siłą narzucać innym swój światopogląd poprzez ustawodawstwo w naszym kraju.

Już teraz mamy do czynienia z próbą wprowadzenia prawa mającego na celu umożliwienie zabijania nienarodzonych dzieci bez żadnych ograniczeń, licznymi profanacjami, czy atakami na kościoły.

Również Unia Europejska próbuje działać tak, aby powiązać dostęp do unijnych środków z obowiązywaniem w poszczególnych krajach praw stojących w zgodzie z homoideologią. Niestety, ale także rządzący naszym krajem, rzekomo broniący praw człowieka oraz praw rodziny poddają się temu reżimowi. Bez wyraźnego społecznego sprzeciwu homoseksualna propaganda przenikać będzie do kolejnych dziedzin naszego życia – czas na wyraźne powiedzenie: STOP LGBT!

Wesprzyj walkę o polską rodzinę przeciw LGBT

Coraz więcej ludzi ma dość agresji środowisk LGBT i chce się jej przeciwstawić. Dowodem tego jest coraz większa frekwencja i coraz większe wsparcie na organizowanych przez nas pikietach i innego rodzaju akcjach społecznych, mających na celu uświadomienie tego, jakim zagrożeniem jest szerząca się ideologia LGBT.

Obywatele naszego kraju każdego dnia coraz śmielej pokazują, że nie godzą się na zabijanie nienarodzonych dzieci pod pretekstem zachowania praw kobiet, seksualizację kilkuletnich dzieci, czy też nawet zakamuflowaną pod ideologią LGBT pedofilię, z czym mieliśmy już do czynienia w niektórych krajach zachodniej Europy. Polacy nie dają sobie wmówić, że tradycyjny model rodziny, czy też katolicka wiara równa się zacofaniu i nieposzanowaniu praw człowieka.

Jeśli chcesz wesprzeć naszą walkę ze szkodliwą dla człowieka, życia i rodziny homoideologią, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz regularnego śledzenia naszych działań i dołączenia do nich.

Jak walczyć z LGBT – wychodzimy na ulice!

Organizujemy pikiety, spotkania, inicjatywy ustawodawcze mające na celu powstrzymać homopropagandę. Obnażamy hipokryzję władz oraz służb państwowych, a także samej ideologii LGBT. Informujemy też na bieżąco o atakach LGBT oraz prowadzonych przez nas działaniach będących odpowiedzią na nie. Wyraź swój sprzeciw – powiedz STOP LGBT i nie pozwól na niszczenie polskich rodzin, zabijanie nienarodzonych dzieci i inne dewiacje, które próbuje się wmówić polskiemu obywatelowi jako coś całkowicie naturalnego!

Obok pikiet antyaborcyjnych i zbierania podpisów przeciwko aborcji pojawiamy się na ulicach miast w bannerami pokazującymi prawdę o środowiskach LGBT. Są to m.in. przykłady molestowania, gwałtów, maltretowania a nawet morderstw dokonywanych na dzieciach przez homoseksualistów.

Piszemy obywatelski projekt ustawodawczy STOP LGBT

To nie koniec. W poniedziałek 9 sierpnia 2021 roku złożyliśmy 140 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, która znacząco ograniczy homoseksualną propagandę na ulicach polskich miast. Tysiące ludzi dobrej woli poświęcało swój czas i energię, a wszystko to wśród ataków ze strony homolobby i wrogich mediów.

Artykuł 18 Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustawa Stop LGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację homoseksualnej propagandy z przestrzeni publicznej. Została ona starannie przygotowana przez prawników, tak aby była zgodna z polską Konstytucją.

Projekt pomyślnie przeszedł pierwsze czytanie w Sejmie (link: ) i trafił do dalszych prac w sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.

„Działamy dalej! Obywatele, których mam zaszczyt reprezentować oczekują realnej ochrony przed homopropagandą. Będziemy pilnować prac komisji i informować społeczeństwo o ich postępach, podobnie jak robiliśmy to z projektem #ZatrzymajAborcję, którego postulaty zostały zrealizowane w zeszłym roku” – powiedział po głosowaniu, pełnomocnik projektu – Krzysztof Kasprzak.

Już teraz działa strona www.zadzwondoposla.pl gdzie można dzwonić, pisać do swoich posłów. Przeprowadzimy też pikiety w poszczególnych okręgach wyborczych informujące opinię publiczną o tym jak głosowali konkretni posłowie.

Nasze projekty:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Scroll to Top