Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci apeluje do posłów o poparcie „Stop LGBT” [opinia]

stop lgbt 14

Podziel się z innymi!

Kolejna organizacja rodzicielska przesłała do Sejmu swoją pozytywną ocenę rozwiązań zaproponowanych w ustawie „Stop LGBT”. Apeluje też do parlamentarzystów, aby poparli ten projekt obywatelski. Szczególnie ważne są zdania podkreślające, że to istotny głos mieszkańców Polski, którzy chcą ochrony przed demoralizacją swoich dzieci.

Sygnatariusze opinii podkreślają, że:

  • organizacje LGBTQ++ pod pozorami szczytnych idei tolerancji, miłości i przeciwdziałania dyskryminacji tak naprawdę forsują radykalne zmiany społeczne, które mają doprowadzić do zniesienia wszelkich norm moralnych.
  • dodatkowo autorzy przypominają fakt, że polityczny ruch LGBT promuje poglądy sprzeczne z wiedzą naukową. Szczególnie w sferze płci i seksualności.
  • działanie aktywistów LGBT nakierowane jest szczególnie na dzieci i młodzież, którą łatwo można wciągnąć w promowane idee. 
  • doświadczenia krajów zachodnich pokazują, że tam, gdzie organizacje LGBTQ zawładnęły przestrzenią publiczną i prowadzą szeroką promocję homoseksualizmu w kulturze i mediach, a także pod pozorami edukacji podczas szkolnych zajęć, obserwujemy wyraźny wzrost ilości młodych osób, deklarujących problemy z określeniem swojej płci.
  • ponadto doprecyzowanie przepisów o profanacjach i wykorzystaniu symboli narodowych pozwoli na przeciwstawienie się systemowemu obrażaniu obywateli Polski.

PEŁNY TEKST OPINII

Kliknij w przycisk i zobacz skan opinii


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry