Sukces akcji akcji naciskowej! Ustawa 1981 odrzucona przez Sejm!

Podziel się z innymi!

Sukces akcji naciskowej! Dzisiaj, 1 lutego 2022 ustawa 1981 (zwana „lex konfident” lub „lex kaczyński”) wprowadzająca przymus testowania testami PCR odrzucona w głosowaniu podczas posiedzenia Komisji Zdrowia a następnie w Sejmie! Było to preludium do wprowadzenia w następnym kroku przymusu szczepienia ludzi szczepionkami skażonymi aborcją (o czym pisaliśmy raporcie, który jest do pobrania na naszej stronie). Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję #zatrzymajsegregacje!

To sukces przede wszystkim tysięcy osób, które wchodziły na stronę www.zatrzymajsegregacje.pl, a następnie przez ostatnie dwa tygodnie dzwoniły do posłów i mówiły im, aby odrzucili ustawę wprowadzającą przymus szczepień.

Tak więc, najpierw dzięki obywatelskim naciskom ustawa nr 1846 została zdjęta z obrad Sejmu, a teraz przymus ciągłego testowania na obecność SARS-CoV-2, czyli ustawa nr 1981 została odrzucona większością głosów podczas głosowania na Komisji Zdrowia w Sejmie a chwilę potem na sali plenarnej w II czytaniu sejmowym. To oznacza, że podczas głosowania w Sejmie projekt najpewniej nie przejdzie.

Ten sukces pokazuje, że razem możemy zdziałać wiele. Cieszymy się, że wspólnymi siłami zatrzymaliśmy próbę segregacji sanitarnej Polaków i przymuszania do przyjmowania preparatów, które były opracowywane przy użyciu linii płodowych z aborcji.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top