Sukces na Stadionie Legii!

Ostatnia niedziela sierpnia i mecz Legia:Jagiellonia. To doskonała okazja, aby zorganizować zbiórkę podpisów pod ustawą #StopLGBT! Bardzo pozytywnie nastawieni do projektu kibice chętnie podpisywali się przeciwko organizowaniu homoparad na ulicach polskich miast. W ciągu zaledwie dwóch godzin udało się zebrać 350 podpisów i powypisywać wszystkie długopisy. To imponujący wynik! Stadion Legii stał się ważnym bastionem walki o bezpieczeństwo i normalny rozwój dzieci i młodzieży oraz obronę praw rodziny przed dewiacjami promowanymi przez neomarksistowską ideologię. Przykład akcji zorganizowanej przez warszawską komórkę ŻiR zachęca kolejne osoby do włączenia się w walkę o ochronę przestrzeni publicznej przed homopropagandą. Tak organizujmy najbliższe dwa miesiące naszych aktywności, by nie zabrakło czasu na włączenie się w działania zbiórkowe! Niech to będzie nasze wspólne dzieło dla wolnej Ojczyzny, która może prosperować jedynie dzięki istnieniu normalnych, zdrowych rodzin.

Projekt ustawy wraz z uzasadnieniem i kartą należy pobrać ze strony www.LGBTstop.pl.

Tekst: Monika M. Zając


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry