Sukces w Bielsku-Białej!

Podziel się z innymi!

W piątkowe popołudnie wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina z Bielska-Białej zorganizowali w centrum miasta pikietę wraz ze zbiórką podpisów pod inicjatywą ustawodawczą #StopLGBT zakazującą tzw. „marszów równości”. W ciągu 2,5 godziny zebrali ponad 100 podpisów a wiele osób wzięło karty, by pomóc w zbiórce!

 

Akcji towarzyszył baner przypominający o tym, jak żyjące w związku partnerskim lesbijki Nyomi Fee i Rachel Fee maltretowały trzech chłopców, z których najmłodszy – dwulatek Liam Fee – zginął w marcu 2014 r. w wyniku obrażeń zadanych ostrym narzędziem.

Kobiety zostały uznane za winne psychicznego i fizycznego znęcania się nad dziećmi. M.in. kazały chłopcom brać zimne prysznice oraz moczyć się we własnych łóżkach, ponieważ w nocy nie mogli opuszczać pokoju. Jednego z nich zamykały w pomieszczeniu, w którym hodowały w terrariach szczury i węże. Chłopiec był także zamykany w klatce, gdzie zmuszano go do jedzenia własnych wymiocin i psich odchodów.

Wychodzimy na ulice polskich miast, by pokazać prawdę o skutkach realizacji żądań homoideologów. Ofiarami są niewinne dzieci, adoptowane przez homoseksualne pary po to, by znęcać się nad nimi i wykorzystywać je dla zaspokojenia perwersyjnych zachcianek. Niejednokrotnie kończy się to śmiercią dziecka. Nie pozwólmy by takie zdarzenia miały miejsce w Polsce! Stop dewiacji!

***

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

 

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry