Szpiegował prolajferów – został złapany na gorącym uczynku! [VIDEO]

Aborcjonista szpiegował prolajferów nagranie

Podziel się z innymi!

Przyszedł na kurs prolife, aby szpiegować. Aborcjonista został złapany na gorącym uczynku, a na miejsce została wezwana policja. Wszystko dzięki czujności prowadzących szkolenie, którzy zauważyli dziwne zachowanie lewicowego aktywisty. Wszystko mamy na nagraniu.

Kursy dla prolajferów Fundacja Życie i Rodzina prowadzi od wielu lat. Jest to czas zdobywania wiedzy, argumentacji, praktycznego działania oraz wymiany doświadczeń. Podczas ostatniego warszawskiego kursu na sali pojawił się chłopak, który szpiegował, aby znaleźć „haki” na Fundację. Dzięki czujności prowadzących kurs łatwo został zdekonspirowany jako zwolennik aborcji i ideologii LGBT. 

„To kuriozalne, najpierw przyszedł nas szpiegować, a potem miał pretensje, że wezwaliśmy policję. Sprawą aktywisty i jego zachowania już zajmuje się nasz zespół prawny.” – powiedziała Laura Lipińska, trenerka Fundacji Życie i Rodzina. 

Szpiegował prolajferów – nagranie video:

Nagranie jasno pokazuje jego zdenerwowanie z powodu dekonspiracji. Został poproszony o opuszczenie sali, a prowadzący wezwali policję. W międzyczasie aktywista wezwał prawniczkę z Kampanii Przeciw Homofobii. Prawo było jednoznacznie po stronie organizatorów – chłopak  został wylegitymowany i musiał opuścić budynek. Kurs mógł być kontynuowany. To doświadczenie pokazuje jak bardzo lewej stronie brakuje argumentów i musi uciekać się do oszustw i podstępów.


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry