To chcą przynieść do Polski – nocne show drag queen z udziałem dzieci [video]

Podziel się z innymi!

To się dzieje już dzisiaj – show z udzialem drag queen i dzieci wsród społeczności LGBT jest coraz bardziej popularny. Nagranie które widzicie powstało w klubie Palace w Miami Beach. Niektórym z Was może się wydawać, że to daleko i do nas nie przyjdzie, ale prawda jest inna. Agresywnie promowana ideologia i kultura LGBT od lat prezentowana jest na polskich ulicach. Możemy temu wspólnie zaradzić – jeszcze kilka dni trwa zbiórka podpisów nad ustawą hamującą homopropagandę #StopLGBT.

W klubie drag queen deprawują dzieci

To co widać na filmie, jeży włosy na głowie. W nocnym klubie (na stronie oficjalnie napisali, że jest dla osób powyżej 21. roku życia) drag queen prowadzi show z udziałem dzieci, które zachęcane są do wulgarnego tańca i zbierania pieniędzy.

Tak właśnie wygląda seksualizacja i deprawacja dzieci przez środowiska LGBT. Czy chcecie, aby działo się to także w Polsce?

Możemy to powstrzymać!

Wystarczy wejść na www.STOPlgbt.pl, pobrać kartę do zbiórki i podpisaną wysłać pocztą, kurierem (wysyłka do wtorku, 20 lipca) na adres: Fundacja Życie i Rodzina ul. Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa lub paczkomatem: WAW167A, przy ul. Ogrodowej 32a w Warszawie /email dla kuriera: paczkomat.fundacja@gmail.com, telefon dla kuriera: 575 475 155


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry