Zwyciężyło życie! Ogłoszenie wyroku TK z 22 października 2020

Trybunał wydał wyrok ostateczny: Aborcja eugeniczna – niezgodna z Konstytucją!

Podziel się z innymi!

Wielkie zwycięstwo życia! Trybunał Konstytucyjny stanął na straży konstytucyjnego prawa do życia i zanegował aborcję eugeniczną. „Od dzisiaj mamy Polskę wolną od aborcji eugenicznej. Mamy prawo do życia dla niepełnosprawnych dzieci” – mówiła Kaja Godek po ogłoszeniu wyroku.

22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny zajął się tzw. „przesłanką eugeniczną” w polskim prawie. Dopuszczała ona selekcję i zabicie potencjalnie chorych dzieci w łonie matek. Co roku ginie w ten sposób ponad tysiąc dzieci!

Aborcja eugeniczna – niezgodna z Konstytucją

„Właśnie się zrealizował postulat inicjatywy #ZatrzymajAborcję! To wielkie zwycięstwo życia! Ogromne brawa należą się dzisiaj wszystkim tym, którzy przez ostatnie lata brali udział w inicjatywach pro-life: kolejnych projektach ustaw, pikietach i modlitwie. Setki tysięcy podpisów pod projektami ustaw, z finałem w postaci #ZatrzymajAborcję nie zebrały się same. To zasługa wielu osób! Jesteśmy głosem tych, którzy mówić nie mogą i ten głos nienarodzonych został wysłuchany! Nacisk społeczny ma sens!” – mówiła Kaja Godek.

Dzisiaj obrońcy życia dzielnie trwali w modlitwie przed budynkiem Trybunału w Warszawie. Pokojowy protest był zakłócany agresywnymi zachowaniami aborcjonistek spod znaku czarnego parasola. Krzyki i szarpanina, łamanie prawa i nieposłuszeństwo służbom porządkowym. To kolejny raz łamie mit „biednych kobiet” zmuszanych do aborcji. Nie! To agresywne środowiska, które chcą zniszczyć życie innym kobietom i całym rodzinom.

Szpitale zaprzestaną zabijania dzieci

Niedawno Fundacja Życie i Rodzina otrzymała odpowiedzi od kilkuset polskich placówek zdrowia w sprawie procedur aborcyjnych. Okazuje się, że w wielu z nich dzieci, które urodzą się żywe mimo aborcji nie udziela się żadnej pomocy – giną w męczarniach i samotności! Dzisiaj się to wreszcie zakończyło! Tysiące maleńkich osób będzie mogło się urodzić.

A tak było dzisiaj pod Trybunałem Konstytucyjnym [galeria]


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top