Trybunale, zatrzymaj aborcję! – Pikieta 22 października 2020

22 października 2020 (czwartek) Trybunał Konstytucyjny będzie rozpatrywał wniosek o stwierdzenie sprzeczności z Konstytucją aborcji eugenicznej. Życie dzieci podejrzanych o chorobę lub niepełnosprawność jest w ręku sędziów. Zapraszamy na pikietę w obronie dzieci!

Tego dnia Fundacja Życie i Rodzina oraz Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję zapraszają na pikietę pod bramą Trybunału przy Alei Szucha 12a w Warszawie. Będziemy tam pokazywać prawdę o aborcji oraz modlić się o dobry, zgodny z Konstytucją wyrok ratujący małych Polaków zagrożonych aborcją.

Pikieta rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do zakończenia rozprawy.

Wzywamy wszystkich do obrony życia dzieci!

Wasza obecność w tym dniu i w tym miejscu jest szczególnie potrzebna! Gdy Trybunał wyda wyrok – będzie to finał inicjatywy obywatelskiej #ZatrzymajAborcję, pod którą podpisała się rekordowa liczba blisko miliona polskich obywateli.

Podpisz petycję

O ochronę życia dzieci zagrożonych aborcją! Petycja do Prezes TK Julii Przyłębskiej


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Scroll to Top