Wolontariusze Fundacji wszędzie tam, gdzie mogą pokazać ludziom prawdę o szczepionkach przeciw Covid-19

Podziel się z innymi!

Dzięki wolontariuszom Fundacji Życie i Rodzina uczestnicy poznańskiego Marszu o Wolność, który odbył się 15 stycznia 2022 r., mogli zapoznać się z prawdą o szczepionkach przeciw Covid-19.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy pokazać ludziom prawdę, o której nie usłyszą w mainstreamowych przekazach medialnych. Prawda o zbrodni aborcyjnej i jej powiązaniach ze szczepionkami przeciw Covid-19 jest coraz mocniej cenzurowana, dlatego wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wychodzą na ulice i aktywnie włączają się w działania na rzecz informowania społeczeństwa.

Co jest w szczepionkach przeciw Covid-19?

Wiemy, że giganci farmaceutyczni robią wszystko by ukryć niewygodne dla ich interesu fakty. Korzystają z owoców zbrodni, ale nie chcą, by ludzie o tym wiedzieli. Chcą, by kupowali ich preparaty, i by przynosiły one jak największe zyski finansowe, nawet jeśli odbywa się to kosztem życia dzieci.

Próbuje się zdezawuować sprawę mówiąc, że szczepionki przeciw Covid-19 nie zawierają komórek z abortowanych dzieci. Tak, nie zawierają samych komórek, ale zawierają substancje, które nie zostałyby opracowane i wyprodukowane bez użycia linii płodowych wytworzonych z komórek pobranych od dzieci podczas aborcji.

Nasz sprzeciw wobec przymusu szczepień

Sprzeciwiamy się przymuszaniu Polaków do przyjmowania preparatów skażonych aborcją. Niedawno wzięliśmy udział w wysłuchaniu publicznym na obradach Komisji Zdrowia w Sejmie w sprawie ustawy 1846. W imieniu Fundacji przemawiała Kaja Godek, która podkreśliła, że do wypuszczenia na rynek każdej ze szczepionek na Covid potrzeba było materiału biologicznego wyprowadzonego wprost od zamordowanego człowieka. 

W ramach sprzeciwu uruchomiliśmy też petycję powstrzymującą wprowadzenie ustawy 1846 – Stop zmuszeniu do szczepień!

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry