Wszystkie upadki Marty Lempart

upadek Marty Lempart

Podziel się z innymi!

Dzisiejsze „omdlenie” liderki Strajku Kobiet – Marty Lempart, to nie pierwszy taki „przypadek”. Na nagraniu, które ujawniamy widać, że jej miejsce jest raczej w teatrze amatorskim niż w poważnej polityce. Zobaczcie upadek Marty Lempart.

22 października 2020 Marta Lempart przybyła razem z posłankami Lewicy pod Trybunał Konstytucyjny, aby zakłócać legalną pikietę obrońców życia. Jednemu z wolontariuszy udało się uchwycić moment w którym pani Lempart teatralnie upada, udając, że ktoś ją popchnął. Udawany faul godny niejednego piłkarza V ligi.

Upadek Marty Lempart:

Myślimy, że nie trzeba więcej komentarza – obraz mówi sam za siebie. Wszystko co robią lewicowi aktywiści rzekomo w obronie kobiet – to kłamstwo i obłuda.
Tymczasem w Polsce codziennie giną niewinne dzieci, a rząd nielegalnie blokuje publikację wyroku TK w sprawie aborcji eugenicznej.

Podpisz petycję do premiera: https://www.twojepetycje.pl/petycje/dosc-lamania-prawa-opublikowac-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego-ws-aborcji/


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry