Wyniki głosowania nad ustawą "Aborcja to Zabójstwo"

Wyniki głosowania nad ustawą „Aborcja to Zabójstwo”. Którzy posłowie przeciwko życiu? Zobacz listę

Podziel się z innymi!

Zakończyła się debata i głosowanie nad obywatelskim projektem „Aborcja to Zabójstwo”, który miał zakończyć „aborcyjne eldorado” w Polsce. Posłowie zebrani w Sejmie postanowili stanąć w obronie… bezkarności aborcjonistów.

To haniebny dzień dla polskiego Parlamentu. Posłowie zlekceważyli projekt podpisany przed 150 tysięcy obywateli. Głosowanie, które odbyło się 7 marca 2023 roku pokazało jasno prawdziwe oblicza parlamentarzystów. 300 posłów głosowało za odrzuceniem projektu ustawy, a tym samym powiedzieli: „życie bezbronnych dzieci nic dla nas nie znaczy, niech aborcjoniści nadal bezkarnie promują, namawiają i przeprowadzają aborcje z pominięciem polskiego prawa”.

Wyniki głosowania ZA ODRZUCENIEM ustawy „Aborcja to Zabójstwo”

Nie zostawiamy tego bez aktywnego działania. Na stronie www.SejmBezAborterow.pl już można znaleźć imienne listy posłów, którzy głosowali przeciwko życiu, a w najbliższych tygodniach i miesiącach będziemy informować wyborców poszczególnych posłów o postawie ich delegatów. Niech ludzie zdecydują, czy nadal chcą mieć takiego reprezentanta w Sejmie.

Już można przeczytać: Aborcja to Zabójstwo – pełny tekst wystąpienia Krzysztofa Kasprzaka w Sejmie


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top