Z prawdą o LGBT wyjechaliśmy na parkingi przed IKEĄ.

IKEA prawda o LGBT

IKEA prawda o LGBT

Ideologia LGBT jest w swojej istocie wymierzona w normalny porządek rzeczy. Szczególnie ostro atakuje katolików. Niedawne zwolnienie pracownika IKEA za cytowanie Biblii – pokazało to bardzo wyraźnie. Fundacja Życie i Rodzina postanowiła przypomnieć klientom tej sieci kilka faktów o homoseksualizmie. We czwartek, 1 sierpnia 2019 na parkingach przez sklepami IKEA w Lublinie pojawił się samochód Fundacji z bannerami na przyczepkach.

„Chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej – knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy.” – mówił Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne. IKEA od lat promuje ruch LGBT – dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej. Przygotowane bannery pokazują kilka faktów dotyczących przestępczości i molestowania w środowiskach homoseksualnych.

Wkrótce podobne przyczepki pojawią się w innych miastach Polski – m.in. w Warszawie.

Wcześniej, Fundacja wywiesiła przed lubelskim sklepem IKEA billboard „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii”. Była to reakcja na szykanowanie pracownika tej firmy, który cytował słowa Pisma Świętego o homoseksualistach.

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

IKEA prawda o LGBT

 

Zbiórka podpisów pod #StopLGBT

Trwa obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, aby zakazać parad równości. Włącz się i zbierz podpisy. Podpisane karty przyślij do końca października na Ogrodową w Warszawie.

Holler Box
Przewiń do góry