Zarabiają na zbrodni. Nagłaśniamy sprawę związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją

Zarabiają na zbrodni. Nagłaśniamy sprawę związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją

Podziel się z innymi!

Aktywność i odwaga wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina przyczynia się do nagłaśniania sprawy związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją.

Wolontariusze w służbie prawdy

Jako pierwsi w Polsce nagłośniliśmy sprawę związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją. Niezłomni wolontariusze Fundacji odważnie stają z bannerami w wielu miastach Polski i pokazują Polakom, że preparaty przeciw koronawirusowi są opracowywane z udziałem linii płodowych z aborcji. Dla wielu osób te informacje są na tyle wstrząsające, że przesądzają o rezygnacji ze szczepienia lub przyjęcia kolejnej dawki preparatu. Ta wiedza nie pozwala przejść obojętnie wobec wykorzystywania okrutnego mordu na niewinnych dzieciach w przemyśle farmaceutycznym.

Zarabiają na zbrodni. Nagłaśniamy sprawę związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją
Wolontariusze komórki poznańskiej Fundacji Życie i Rodzina podczas Publicznego Różańca w centrum Poznania

Krwawy biznes producentów szczepionek przeciw Covid-19

Firmy farmaceutyczne przy każdej okazji, a tą niewątpliwie jest rozprzestrzenianie się choroby zakaźnej, liczą na jak największe zyski ze sprzedaży. Niestety producenci nie zawsze patrzą na moralne aspekty swoich działań. Przykład preparatów przeciw Covid-19 pokazuje, że lobby szczepionkowe robi wszystko, by przekonać, a nawet zmusić jak najwięcej osób do zaszczepienia się szczepionkami z aborcji. Obserwujemy, jak wiele osób pod wpływem strachu i propagandy uległo tej presji.

Producenci preparatów szczepionkowych przeciw koronawirusowi robią biznes na krwi niewinnych dzieci. Testują i produkują substancje na materiale biologicznym, który pochodzi z bestialskiego mordu. Nie obchodzi ich to, że giną dzieci. Posługują się zasadą „cel uświęca środki”. Ale nic nie usprawiedliwia pobierania tkanek od abortowanych, jeszcze żyjących i czujących każdy ból dzieci. Wiadome jest, że procedura ta odbywa się bez znieczulenia. Ten straszliwy proceder opisywaliśmy, m.in. w artykule: Wyprodukowane na zbrodni.

Konieczny sprzeciw

Popyt nakręca sprzedaż, dlatego autentyczną i skuteczną formą sprzeciwu wobec wykorzystywania zbrodni na dzieciach do produkcji i testów szczepionek oraz krokiem do zatrzymania tego strasznego procederu, jest odmowa przyjęcia preparatu, który powstał w nieetyczny sposób. Ważna jest aktywność społeczna oraz nacisk wywierany na polityków. Dlatego oprócz akcji ulicznych i Publicznych Różańców, m.in. pod Ministerstwem Zdrowia w Warszawie, jakiś czas temu, uruchomiliśmy stronę wycofajcie.pl, na której można podpisać i wysłać petycję do Ministra Zdrowia w sprawie wycofania szczepionek skażonych aborcją.

Wykorzystują zbrodnię. Nagłaśniamy sprawę związku szczepionek z aborcją
Pikieta w Poznaniu

Fakty o szczepionkach

W oparciu o naukowe opracowania i badania przygotowaliśmy raport o związkach szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją. Zawarliśmy w nim wszystkie najważniejsze fakty na temat linii komórkowych z aborcji oraz wszystkich aktualnie dostępnych w Polsce preparatów szczepionkowych przeciw Covid-19. Raport do pobrania tutaj

Pikieta przed poznańskim dworcem
Zarabiają na zbrodni. Nagłaśniamy sprawę związku szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją
Poznaniacy rozmawiają z wolontariuszami Fundacji Życie i Rodzina

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry