Zbiórka podpisów pod obywatelską ustawą StopLGBT rozpoczęta!

Podziel się z innymi!

Dziś na konferencji prasowej ogłosiliśmy start zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem #StopLGBT mającym na celu ochronę przestrzeni publicznej przed homopropagandą. Marszałek Sejmu zarejestrowała inicjatywę, co oznacza, że mamy czas do końca października, aby zebrać co najmniej 100 tysięcy podpisów poparcia. Po tym terminie podpisy muszą trafić do biura na Ogrodowej w Warszawie, przeliczone i złożone w Sejmie.

Artykuł 18. Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustawa #StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości.

Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę! Chcemy Polski wolnej od ideologii LGBT.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego zbierania podpisów. Projekt, uzasadnienie i kartę należy pobrać ze strony www.LGBTstop.pl.Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

[rl_gallery id=”6264″]

Podziel się z innymi!

Scroll to Top