Zbiórki #StopLGBT idą koncertowo

Zbiórki pod ustawą #StopLGBT – ludzie chętnie się podpisują.

Podziel się z innymi!

Tzw. długi weekend to dobry czas także dla projektu ustawy #StopLGBT. W wielu miejscach kraju odbywały się zbiórki podpisów, a ludzie chętnie wyrażali swoje poparcie dla tej inicjatywy. Szczególnie w Rzeszowie, gdzie przy okazji koncertu Jednego Serca Jednego Ducha podpisywali się i młodzi i starsi.

Podobnie było w Poznaniu, gdy wolontariusze Fundacji zbierali podpisy przed i po głównej procesji z okazji Bożego Ciała. Entuzjazmu i radości nie zepsuły nawet agresywne aktywistki LGBT, które musiała powstrzymać policja.

To tylko niektóre miasta i miejscowości, gdzie można złożyć podpis w tej ważnej sprawie. Do 19 lipca można jeszcze zbierać i przesyłać podpisy pod projektem ustawy, która może mieć decydujący wpływ na kolejne pokolenia Polaków. Dlatego potrzeba, aby każdy włączył się w zbiórkę – czy Ty zrobiłeś to w swoim otoczeniu?!

Zrób to teraz! Kliknij w link, wydrukuj kartę i zbierz podpisy!

ZBIERAJ PODPISY – STOP LGBT


ZATRZYMAJMY HOMOPROPAGANDĘ NA NASZYCH ULICACH! Podpisz obywatelski projekt ustawy! Przyszłość zależy od Ciebie…


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Scroll to Top