Bart S aktywista gejowski

Znany aktywista gejowski mógł dopuścić się pedofilii. Fundacja Życie i Rodzina zawiadamia prokuraturę

Bart S. to znany aktywista LGBT, który zasłynął z robienia zdjęć z tablicami „Strefa wolna od LGBT”, które sam woził po Polsce i przykręcał na wjazdach do wybranych miejscowości. Tymczasem okazuje się, że na jednym profili społecznościowych pojawiły się informacje, że mógł stosować przemoc psychiczną oraz tzw. grooming wobec nieletniego chłopaka. Fundacja Życie i Rodzina zgłasza sprawę do prokuratury. Będziemy także pisać w tej sprawie do Państwowej Komisji ds. Pedofilii.

Z materiałów dostępnych w Internecie, wyłania się mroczny obraz całej sprawy. Upublicznione zrzuty ekranu wskazują, że do aktywisty LGBT pisał 14-latek z problemami i myślami samobójczymi. Został potraktowany przemocowo, pojawiły się sugestie, że homodziałacz uprawiałby z nim seks. Proponował także, że będzie wysyłał chłopakowi swoje nagie zdjęcia.

„Mamy nadzieję, że wszyscy sympatycy ruchu LGBT będą równie zaciekle dochodzić prawdy o pedofilii we własnych szeregach, jak robią to w przypadku innych środowisk. To taki sprawdzian tego, czy naprawdę są przeciwni przestępstwom seksualnym. Bardzo możliwe, że w tej sprawie mieliśmy do czynienia z próbą wykorzystania seksualnego osoby poniżej 15. roku życia” – powiedział Krzysztof Kasprzak z zarządu Fundacji.

Fundacja prowadzi obecnie zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy #StopLGBT. Zbiórka trwa jeszcze 3 tygodnie, zachęcamy do poparcia ustawy hamującej homopropagandę – także po to, by zabezpieczyć dzieci zagrożone pedofilią. Karty do podpisania można pobrać ze strony www.stoplgbt.pl.

Zrzuty ekranu


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Scroll to Top