Pokazujemy mieszkańcom Warszawy fakty o związkach szczepionek z aborcją

Pokazujemy mieszkańcom Warszawy fakty o związkach szczepionek z aborcją

Podziel się z innymi!

Regularnie pokazujemy mieszkańcom Warszawy fakty o związkach szczepionek z aborcją oraz modlimy się o wycofanie preparatów szczepionkowych, których producenci korzystają z linii komórkowych wyprowadzonych z komórek abortowanych dzieci.

Kolejny raz wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zorganizowali Publiczny Różaniec pod Ministerstwem Zdrowia. Intencją przewodnią różańca jest wycofanie szczepionek skażonych aborcją.

Pokazujemy mieszkańcom Warszawy fakty o związkach szczepionek z aborcją

Nie chcą, by mówiono o użyciu linii płodowych

Zarówno media jak i sami producenci szczepionek, chcą, by jak najmniej mówiono o tym, że tak szeroko reklamowane preparaty przeciw COVID-19 mają powiązania ze zbrodnią aborcyjną. Dzięki wyciekowi poufnych maili wiemy, że koncern Pfizer próbuje ukrywać przed opinią publiczną fakty o korzystaniu z linii płodowych. Szerzej pisaliśmy o tym tu: Szefowie Pfizera nie chcą, by mówiono o liniach komórkowych z aborcji – wyciekły wewnętrzne maile do pracowników firmy.

Dlaczego koncerny farmaceutyczne tak bardzo boją się nagłaśniania prawdy? Z pewnością gdyby ten temat był szeroko omawiany w mediach mainstreamowych wiele osób zrezygnowałoby z zaszczepienia się takimi preparatami, a zyski firm farmaceutycznych drastycznie by zmalały. Świadczą o tym m.in. reakcje ludzi, którzy widząc bannery trzymane przez wolontariuszy Fundacji, podchodzą i mówią, że nie przyjmą już kolejnej dawki szczepionki.

Aborcja w szczepionkach – pobierz raport i poznaj fakty

Rząd zakupił szczepionki przeciw Covid-19, które zostały opracowane z wykorzystaniem aborcji. Teraz chce przymuszać Polaków do szczepień preparatami skażonymi zbrodnią. Pobierz raport przygotowany przez naszą Fundację. Będzie on na pewno pomocny w dyskusjach i rozmowach w rodzinach, wśród znajomych i w pracy. Nie zatrzymuj go tylko dla siebie i podaj dalej innym.

Firmy farmaceutyczne wzbogacają się na zbrodni aborcji

Stojąc na straży życia nienarodzonych nie możemy nie mówić o tym, że firmy farmaceutyczne wzbogacają się na zbrodni aborcji i korzystają z jej owoców. Dlatego zapraszamy do włączenia się w kolejne akcje podejmowane przez odważnych wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina oraz podpisania petycji do Ministra Zdrowia o wycofanie wszystkich szczepionek mających związek z aborcją. Link do petycji: www.wycofajcie.pl

fakty o związkach szczepionek z aborcją


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry