Prawda o aborcji w szczepionkach dotyka sumień

Podziel się z innymi!

Reakcje ludzi na Publiczne Różańce o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją pokazują, że prawda dotyka sumień i zmienia myślenie.

W Toruniu odbył się kolejny Publiczny Różaniec połączony z pikietą informującą o związkach aborcji ze szczepionkami przeciwko COVID-19.

Cieszymy się, że prawda o wykorzystywaniu zbrodni aborcji w przemyśle szczepionkowym dociera do coraz większej liczby osób w Polsce. Wielu mieszkańców Torunia oraz turystów, którzy przechodzili obok bannerów, mogło, być może pierwszy raz, poznać szokujące fakty.

Pokazywanie faktów o kulisach produkcji szczepionek zmienia myślenie

Do wolontariuszy podchodziły osoby, których dotknęła prawda o wykorzystywaniu tkanek pobieranych od dzieci podczas aborcji. Ludzie nie słyszeli o tym wcześniej, dlatego zaszczepili się dostępnymi w Polsce szczepionkami przeciwko Covid-19. A fakty są takie, że wszystkie szczepionki na Covid-19 zakupione przez polski rząd mają związek z aborcją, czy to w fazie testów, czy na etapie produkcji. Starsze małżeństwo przystanęło koło baneru. „To z aborcji? To ja już nie wezmę trzeciej dawki!” – stwierdziła kobieta… Podobnych głosów było więcej.

Petycja do Ministra Zdrowia wycofanie szczepionek

Uruchomiliśmy stronę z petycją do Ministra Zdrowia z żądaniem wycofania wszystkich szczepionek mających związek z aborcją. Podpisz się na www.wycofajcie.pl

Tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Podziel się z innymi!

Przewiń do góry